Pure Pigments rewolucja w koloryzcji od GOLDWELL

Fot. Goldwell

 

KORZYŚCI

Średnio 63% większy połysk niż  przy tradycyjnej koloryzacji włosów1

Aż trzykrotnie wzmocniona intensywność koloru2

Dwukrotnie większa trwałość koloru3

 

Niepowtarzalne kolory włosów, powstały dzięki połączeniu zupełnie nowych, czystych pigmentów @Pure Pigments z farbami Nectaya, Topchic, Colorance .

Powłoka unikalnych pigmentów połączona z farbą oksydacyjną daje nam większy połysk, wzmocnia intesywności koloru.

Sześć skoncentrowanych odcieni @Pure Pigments nadaje koloryzacji Goldwell unikalną grę kolorów i połysku.

 

Odcienie Pure Yellow, Pure Orange, Pure Red i Pure Violet tworzą jaskrawe tony i efekty kolorystyczne. Odcienie Pearl Blue i Matte Green neutralizują niepożądane ciepłe tonacje.

1 W oparciu o pomiary połysku w mieszance Topchic 6N w połączeniu z @Pure Pigments Yellow, Orange, Red, Violet w porównaniu z odcieniem Topchic 6N przy zachowaniu maks. rekomendowanej ilości zastosowania.

2 W oparciu o pomiary nasycenia koloru w mieszance Topchic z dodatkiem @Pure Pigments Yellow, Orange, Red, Violet w porównaniu z mieszanką Topchic z dodatkiem tradycyjnych odcieni mix przy zachowaniu maks. rekomendowanej ilości zastosowania.

3 Średnia ilość mieszanki Topchic z dodatkiem @Pure Pigments w porównaniu z mieszanką Topchic z dodatkiem tradycyjnych odcieni mix przy zachowaniu maks. rekomendowanej ilości zastosowania.

 

Zapraszamy do naszych ekspertów w studio i poznania nieogranicznej kreatywności w koloryzacji @Pure Pigments

2 myśli na temat “Pure Pigments rewolucja w koloryzcji od GOLDWELL

  1. Dzień dobry, chętnie skorzystam z usługi. Widzę macie dużą wiedzę na temat koloryzacji włosów. Chciałbym również zapytać jak to jest z odpornością na wypłukiwanie się koloru. Pozdrawiam Karolina

Dodaj komentarz